III Liga Piłki Nożnej 17.03.2019 godz.12.00 Stal Rzeszów - Wiślanie Jaśkowice

GODZINA 12:00 DATA 17.03.2019

III Liga Piłki Noznej 17.03.2019 godz.12.00 Stal Rzeszów - Wiślanie Jaśkowice

W samo południe z Wiślanami

W niedzielę piłkarze Stali Rzeszów po raz pierwszy w tym roku powalczą o ligowe punkty na własnym stadionie. Ich rywalem będą Wiślanie Jaśkowice, z którymi w poprzedniej rundzie wygrali 5-1.

Rewanże oba zespoły zaczęły od skromnych wygranych. Stal pokonała Wólczankę 1-0 po meczu, w którym najwięcej kłopotów sprawił obu drużynom silnie wiejący wiatr. Ekipa z Małopolski w takim samym stosunku wygrała z KSZO Ostrowiec.

Dzięki tej wygranej udało jej się oddalić od strefy spadkowej i z większym spokojem przyjedzie na mecz do Rzeszowa.

Po meczu z KSZO jesteśmy pełni optymizmu. W tym jednym spotkaniu udało nam się zdobyć więcej punktów aniżeli w pierwszych sześciu kolejkach rundy wiosennej. Start zatem należy uznać za udany i z dobrym nastawieniem przystępujemy do kolejnych meczów – powiedział Maciej Wcisło, kapitan Wiślan.

Przed niedzielnym pojedynkiem kadra Stali poszerzyła się o dwóch piłkarzy, bynajmniej nie chodzi o transfery. Po pauzie za żółte kartki do dyspozycji Janusza Niedźwiedzia będą już Adrian Ligienza i Peter Basista. Jesienią byli oni podstawowymi zawodnikami naszej drużyny. Czy teraz z marszu wrócą do wyjściowej jedenastki? – Mogę powiedzieć, że przyjemnie jest mieć takie dylematy. Kadrę mamy szeroką i naprawdę zawodnicy walczą mocno o to by znaleźć się w podstawowym składzie. Niestety miejsc jest jedenaście, a my chętnych mamy dużo więcej – przyznał szkoleniowiec biało-niebieskich.

Trener naszej drużyny ze spokojem podchodzi do niedzielnego pojedynku. – W Wólce Pełkińskiej pokonaliśmy pierwszy etap na drodze do celu ku któremu zmierzamy. Pozostało nam ich jeszcze szesnaście. Każdy będzie trudny, w każdym musimy udowadniać, że stajemy się lepsi pod względem piłkarskim, taktycznym, mentalnym. Wiadomo, że preferujemy ofensywny styl gry, chcemy stwarzać dużo okazji bramkowych i sporą ich część zamieniać na bramki. Nasza gra ma cieszyć kibiców i mam nadzieję, że tak będzie w niedzielę – dodał Janusz Niedźwiedź.

Stal Rzeszów – Wiślanie Jaśkowice

Stadion Miejski Stal w Rzeszowie

Niedziela, godz. 12:00

W pierwszym meczu: 5-1 (bramki: Chromińśki, Ochman samobój., Płonka dwie, Trznadel oraz Sikora)

Ceny biletów jednorazowych

- normalny 15zł

- ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 19 lat, seniorzy 65+ oraz kobiety) - 8zł

Galeria

Dane kontaktowe:

 

Telefon: 017 87 54 770,

GSM: 660 499 672

Fax: 017 87 54 767,

kst@erzeszow.pl

 

Rynek 1, 35-064 Rzeszów

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego
Copyright 1998-2019 Urząd Miasta Rzeszowa
Realizacja: SOLVEO.CMS